Украинские Амазонки. Воительницы АТО.

Неделю назад в Мистецьком Арсенале состоялся показ мод. От обычного показа его отличали две вещи – он был посвящен Международному Дню Вышиванки и второе – модели, которые представляли коллекции были не профессионалами. Это были волонтеры, военкоры, добровольцы, бойцы ВСУ – в основном девушки. Поэтому и называлось мероприятие “Украинские Амазонки”, хотя без пары “амазонов” не обошлось.

Скажу чуть забегая вперед, что выступали все очень старательно и почти как настоящие модели. Но для нас они – намного лучше, потому что за каждой из этой хрупких девушек – сотни и тысячи спасенных жизней, а за кое-кем и немалое количество заминусованных врагов. Поэтому если вы враг – бойтесь. Сразу предупреждаю – гадостей про наших барышень я не потерплю – сразу в бан. И да, фото много. Терпите 🙂

В холле играли бандуристки и я не представлял себе, какие современные мелодии они могут издавать и как красиво это звучит.


На стенах компьютер красиво рисовал петриковскую роспись.


“Настоящие” модели сегодня не ходили по подиуму, а мужественно стояли все время, представляя исторические модели вышиванок, некоторым – сотни лет. Вышиванкам, а не моделям.

Юные корреспондентки брали интервью.

Он существует! А я думал, это виртуальных персонаж…


Пироженки с вышиванками.

Вышиванка-кимоно

Ну, а тем временем мы начинаем!

Небольшая официальная часть. Раз – Ира Геращенко.

Два – Климпуш-Цинцадзе.

Три – представительница Министерства “Порошенко уволь Стеця”, Марина Соботюк. Марина организовала всё это мероприятие и сделала это отлично.

Я попробую прокомментировать про всех ребят и девушек, но могу где-то ошибиться, не пинайте сильно, присылайте исправления в личку или камменты.

Каладжиева Олександра. координатор волонтерів при військовому госпіталі міста Дніпро, військовий волонтер, регулярно відвозить гуманітарну допомогу добровільним підрозділам, в дитячі будинки окупованих територій, а також опікується дітками із ДЦП, радник голови дніпропетровської області з питань АТО.

Башей Ольга. Парамедик з позивним «*» (все позывные вычеркнуты из понятно каких соображений). На фронті з 2014 по 2016 рр. Державні Нагороди «Орден Княгині Ольги»; «Захисник Вітчизни»

Бикова Оксана. Волонтер фронту з початку Майдану. Нагороджена Орденом “Народний Герой України”.

Плісенко Юлія. Журналіст та волонтер ¸ від початку війни постійно їздила на передову з мікрофоном та відео-камерою¸ наразі займається волонтерською діяльністю¸ волонтерка фонду Повернись Живим

Cідорова Юлія. Керівник медичної служби “УЛЬФ” 1ОШР ДУК ПС. Продовжує працювати на передовій , надає першу допомогу , і займається евакуацією поранених бійців. Має волонтерські нагороди : “За оборону Донецького аеропорту”, “За збережене життя”, “Доброволець АТО” , і нагороду “За Оборону Авдіївки”.

Павло Чайка. “Кіборг”. Легендарний лейтенант ЗСУ, комвзвода. Повний кавалер ордена «За мужність». Десантні війська. 79 ОДШБр.
Бої за Мар’їнку. Бої за Донецький аеропорт. Бої за Дебальцеве
Нагороди та відзнаки:
Орден «За мужність» І ступеня
Орден «За мужність» ІІ ступеня
Орден «За мужність» ІІІ ступеня
Нагрудний знак «За взірцевість у військовій службі» ІІІ ступеня
Орден «Народний Герой України»

Кирієнко Юлія. Тележурналістка,на початку війни поїхала на Схід з мікрофоном в руках і показала у новинах людям справжню війну. Протягом 3-х років працювала на Сході, як журналіст та як волонтер організації “Повернись живим». Орден за заслуги ІІІ ступеня, подяка Генштабу за роботу у зоні АТО, медаль Міністерства оборони «За сприяння збройним силам України»

Жицька Катерина. Волонтер, співачка, допомагає бійцям та дітям в АТО. Після майдану продовжила займатися волонтерською діяльністю, допомагаючи в організації та приймаючи участь в благодійних концертах та квартирниках. Потім допомога та морально-психологічна підтримка і музичні виступи для бійців на реабілітації та в шпиталі. З 2016 р часті поїздки з “Волонтерською Сотнею Доброволя” на фронт до військових та до дітей в дитячи будинки та інтернати, що знаходяться на території АТО.

Грубенюк Тетяна. Волонтерка, допомагає нашим захисникам у військовому шпиталі, на передовій, та тим, хто у полоні. Займається допомогою родинам загиблих, відвідує з допомогою дитячі будинки та онкоцентри. Бере активну участь у проектах та заходах, які популяризуют Україну за кордоном.

“Бріт Ореста. українка, волонтер, голова благодійного фонду «БОН» володарка ордену Княгині Ольги III ступеня Нині спільно з Громадською організацією «Врятуй Дитину» активно допомагає дітям-переселенцям, та осиротілим в наслідок війни на Сході України.

Майборода Юлія. Волонтер, починаючи з Майдану. Крім того автор і виконавець гарячих фронтових пісень. Всі іі пісні народжені безпосередньо в окопах, на лініі вогню. Кожна вражає своєю актуальністю . Пісні дуже правдиві і заряджають наших Героів на перемогу.

Дем’яник Людмила. Доброволець Української добровольчої армії, інформаційник, артилерист, офіцер запасу Збройних сил України. Мама прекрасної дівчинки Маргаритки. На війні з серпня 2014р. до нинішнього часу продовжує визвольну боротьбу України з російським загарбником. Нагороджена відзнакою президента України “За гуманітарну участь в АТО”. На теперішній час керівник координаційного центру ГО “Державницька ініціатива Яроша”.Гасло: Любов та 9 мм врятують світ.

Гончарова Юлія. Волонтер ГО «Народний тил», голова медичного напрямку. Займається організацією та проведенням тренінгів з надання першої медичної допомоги в умовах АТО, допомагає підрозділам Сил Спецоперацій. Нагороджена орденом княгині Ольги 3 ступеня, орденом «Знак пошани», відзнакою «За сприяння ЗСУ».

Гаркавенко Ірина, псевдо «*» старшина першої штурмової роти 5-го окремого добровольчого батальйону Правий сектор 2014- 2015 рр. Місце дислокації – смт. Піски Донецької області. На даний час перебуває на посаді керівника адміністративного відділу Української Добровольчої Армії . Нагороджена відзнаками « За оборону Донбасу», « За участь в бою», « За військову службу в АТО Піски», нагрудним знаком «Холодний Яр» та «ДУК- 2014». Майбутнє України бачить в дітях. Тому вважає, що наша задача сьогодні — виховати їх відповідальними, люблячими, готовими вкладати свої сили в розвиток нашої держави і щасливими тут, а не шукаючими готового щастя деінде.

Кравченко Поліна. Розпочала військову кар’єру з посади навідник МТ-12; пишається тим що артилерист. Вела вогонь з гармати МТ-12 та системи град БМ-21.Нині, прес-офіцер 56 бригади. Нещодавно МО генерал армії Степан Полторак подарував іменний годинник.
На своїй сторінці в інстаграм веде маленький блог, де розповідає про своє камуфляжне життя за хештегом #камуфляжнібудні.

Прилуцька Наталія. Фронтовий волонтер , з початку війни -займається забезпеченням необхідними приладами та обладнанням позицій, гуманітарною та морально-психологічною підтримкою та допомогає військовим в гарячих точках. Також допомагає в гуманітарних питаннях людям похилого віку. Організатор та керівник “Скаженого екіпажу” та “Міжнародного екстремального туризму”- возить іноземних журналістів, фотокореспондентів та письменників на фронт для ведення інформаційноі війни за кордоном. Сприяла написанню першої в світі наукової книги “Putin’s war against Ukrain”, та організації фотовиставки в Італіі “Аrma prossima tua”- з обличчям наших українських Героів.


Федоренко Віталіна. Медик батальону Айдар. Нащадок славетних запорозьких козаків, пішла на війну за покликом крові.

 

Холодна Яна. Підполковник, начальник Центральної телерадіостудії Міністерства оборони України, яка включає в себе дві редакції – Вйіськове телебачення України та військову радіостанцію “Армія ФМ”. Була ініціатором створення в Україні першої військової радіостанції, яка мовить на Сході для військових та цивільних, в тому числі на тимчасово-окупованих територіях. Наразі не тільки керує радіостанцією, а й веде два радіо проекти “Поліграф” та “Історична година”. Автор декількох телефільмів про легендарні бойові підрозділи ЗСУ, які з 2014 року боронять Україну. Має відзнаку “Заслужений журналіст України”


Старцева Надія. Співачка, Ведуча, Актриса, ТВ Експерт, Організатор Жіночого Концертного Батальйону¸ Пані Талант 2005 року.


Мартинюк Алла. Акторка, співачка та волонтер. 2014 року почала їздити на фронт з допомогою, об‘іздила майже усі гарячі точки, допомагає сиротам в прифронтовому районі та діткам вивезених з сірих зон. Має орден бойового волонтера, відзнаку «Лицар доброї волі», медаль від Патріарха Філарета «За Жетровність», відзнака від Міністра оборони, нагрудний знак «Знак пошани».
Шевцова Альона. волонтер , нагороджена нагородою “Народний Герой України”, член Ради волонтерів при Міністерстві оборони України, основний напрямок діяльності – допомога військовим підрозділам в зоні проведення бойових дій з 2014 року має Медаль за сприяння ЗСУ, медаль Філарета за жертовність, відзнаку Президента за гуманітарну участь в АТО.

Борисовська Наталя. в колишньому кадрова військова, пішла на війну майже з серпня 2014 по квітень 2016 року, бо присягалася на вірність українському народові та захист своєї Батьківщини ¸ посада на війні – командир відділення окремого розвідувального взводу, звання – старший сержант¸ приймала участь в контррозвідувальних операціях на території Донецької області, зараз допомагаю ветеранам війни з росією працевлаштуватися та знайти себе у мирному житті, була нагороджена медаллю “За мужність та самовідданість”, “Захісника відчизни”, нагрудним знаком Начальника Генерального штабу ЗС України “За взірцевість у військовій службі” ІІІ ст., медаллю “Учасника бойових дій” від Міністерства оборони України, медаллю “Учасника бойових дій” від Президента України, медаллю “За жертовність та любов до України” та цінним подарунком від Командувача Сил Спеціальних операцій

Цветанська Євгенія. Воєнний журналіст 1+1 , Телевізійної Служби Новин. Була нагороджена нагородами «За сприяння збройним силам України», та нагрудним ” Знаком Пошани” переконана що треба завжди бути там, де ти потрібен і корисний. “Звісно, головне – висвітлення подій, але більше – коли ми присутні як журналісти там, хлопці так само відчувають себе потрібними”.

Ярова Дана. Нагороджена Орденом Княгині Ольги 3 ступеня¸ Відзнакою президента України за гуманітарну участь в антитерористичній операції¸ спильними силами передала більше 20 тисяч аптечок за стандартами НАТО на фронт, забезпечила необхідним медичним обладнанням в 2014 році 2 польові шпиталі. В 2015 році приймала участь у реформуванні міністерства оборони у складі волонтерського десанту.
Татьяна Грубенюк и Владимир Рунец – военкор и волонтер.


Болбат Лілія + дівчатка. Допомагати армії розпочала з травня 2014 року, коли військові зайшли в її рідне місто Маріуполь. Починаючи з їжі, форми і закінчуючи нічними прицілами, тепловізорами, машинами. Має безліч нагород і грамот від військових. Нагороджена найвищою недержавної нагородою “Народний Герой України” і президентської нагородою “Хрест Івана Мазепи”. Крім військових допомагає діткам, які постраждали в зоні Ато. 2)Лілія мама двох доньок: Ангеліни і Кароліни. На жаль вся сім’я потрапила під обстріл, коли мікрорайон “Східний” Маріуполя обстріляли градами. Дітки отримали контузію.


Хрістенко Вікторія. Останні 4 роки займається проблемами воєнних, переселенців, дітей в сірих зонах, відзначена нагородами- Народний Герой України, орденом «За службу», хрестом «За заслуги», відзнакою «За вірність та мудрість в сім’ї», відзнакою « За збереження національних традицій», відзнакою МО України медаллю « За сприяння Збройним Силам України».


ЮЛІЯ ПАЄВСЬКА. Легендарний командир і організатор добровольчого медичного підрозділу «Ангели Тайри» у складі ASAP Rescue. Переможець Ігор Нескорених 2018 (золото та бронза)
До війни: Президент федерації айкідо «Мутокукай Україна», 5 дан айкідо, художник-дизайнер, медик майдану. За 4 роки війни врятовано близько 400 поранених. Народний герой України. “Знак пошани”. “За заслуги перед ЗСУ”. “За сприяння ЗСУ”. “За гуманітарну участь в АТО”, та інші.


Інна Грищенко. Один з засновників контррозвідки ДУК Правий Сектор. На фронт пішла з початку війни. Срібний призер Ігор Нескорених в Україні по стрільбі з лука.

Нагорна Ольга. Волонтер, що не змогла залишитися осторонь після революції на Майдані та початку бойових дій. Постійно допомагає воїнам на фронті, діточкам та родинам, що залишилися на лінії розмежування. Повертаючись з передової до мирного життя, допомагає онкохворим діткам, багатодітним родинам та родинам воїнів АТО.


 

Федченко Настя. Журналістка телеканалу ICTV ,на фронт їздить з серпня 2016, після побаченої на власні очі війни, їздить досі. Також волонтерить для “Повернись живим”. Мріє побачити перемогу українського війська та синьо-жовтий прапор на кордоні з Росією. Нагороджена орденом за заслуги третього ступеня.


Мірошніченко Вікторія (справа от свого залізного коня). З початку війни виїхала на фронт як волонтер, підтримати ЗСУ та добровольчі батальйони, а також дітей Донбасу. З 2015 року пішла добровольцем в батальйон “Луганськ-1”. І досі продовжує волонтерську діяльність. В 2016 році мала честь отримати орден Народний Герой України. В минулому році отримала державну нагороду орден “За заслуги” 3-го ступеню від Президента. Є відзнака від МО. Має ордени та медалі від бригад ЗСУ та МВС.

Отакі в нас дівчата.

На цьому – все.

Слава Україні!

132 Views;

Добавить комментарий

Войти в один клик через соцсеть: