На дворі що?
Правильно, весна.
А у блогерів, що?..
Правильно, сверблячка невтримне бажання кудись поїхати 🙂 Щоб там стрімити в ютубчик, знімати на смартфони та дзеркалки, публікувати в інстаграми-фейсбуки та бложики. І лайкати, лайкати до нестями в карколомних позах, що оті кляті… перепрошую, замріявся.
А першим свої двері для блогерів відчиняє хто?
Правильно: Кам’янец-Подільский, і вже зовсім скоро – 21 квітня.
Вперше відкриття туристичного сезону в Кам’янці у форматі великого фестивалю відбулося 10 років тому. То ж на честь ювілею, управління культури і туризму Кам’янець-Подільська обіцяє влаштувати таке свято, що від Кам’янця камня на камені не залишиться блогерам буде що знімати і розповідати весь наступний рік 🙂
Не буду вигадувати щось від себе, просто процитую прес-реліз:
21 квітня на вулицях і площах «острова скарбів» оживуть легенди про давнє місто на камені. Мандруючи Старим містом ви зустрінете оленя, який привів братів Коріатовичів на скелястий берег Смотрича, переконаєтеся в магічності Арки бажань, скуштуєте першу каву в Україні, почуєте чудодійну скрипку та зачаруєтеся красою юної Ауринії. А що саме головне, перед вами розкриється таємниця усіх скарбів міста.
…
Кам’янець-Подільський – місто, на території якого було поселення ще давніх трипільців. Сьогодні в його пам’ятках історії і архітектури, звичаях, традиціях можна побачити сліди, які залишилися від римлян і давніх предків слов’ян, від литовців, поляків, турків і вірмен. А на відкриття туристичного сезону архітектурні пам’ятки доповнять гості із минулого. Сотні людей в історичних костюмах прогулюватимуться містом, створюючи атмосферу міста, що зачаровує. Кульмінаційною подією історичного флешмобу стане спільно виконаний танець на головній площі Старого міста. Саме це дійство може стати новим рекордом України!
…
Гастрономічний маршрут «Смачна карта Кам’янця-Подільського» презентуватиметься для учасників прес-туру та фам-тріпу в концептуальних закладах харчування міста через дегустацію їх фірмових страв.
…
Вперше, на відкритті туристичного сезону любителі екстриму та активного відпочинку випробують маршрут «МТ-тур» із байкерами міста та області; Тур-атлон «Острів скарбів» (пробіг із квестом навколо Старого міста); Промо-вело- заїзд вулицями Нового плану; Світіння куль; і багато, багато інших сюрпризів та несподіванок
Це я лише декілька цитат насмикав. Тож якщо вам цікаво поїхати у Кам’янець-подільський і ви вважаєте себе блогером (FaceBook, Instagram, YouTube, Livejournal и т.п.) – читайте далі.
Що дає блогеру участь у фестивалі за сприяння АНБ-Україна?
1. Безкоштовне проживання у двомісних номерах.
2. Безкоштовне харчування у гостинних ресторанах Кам’янця Подільського.
3. Безкоштовні екскурсії і розваги (ось програма прес-туру)
4. Можливість (після обговорення з організаторами) узяти з собою одного супутника старше 16 років – п.1-3 для нього теж надаються безкоштовно.
Що ми НЕ надаємо цього разу: трансфер до Кам’янця і в зворотньому напрямку.
Отже ви маєте зробити наступне:
1. Зарееструватися у блог-тур за цим посиланням до 21:00 12 квітня. Дочекатись відповіді від організаторів ввечері 13 квітня.
2. Лайкнути/зробити репост цього анонсу у свою соцмережу/блог. Це дозволить нам пересвідчитися, що вказаний блог дійсно вам належить, і що у вас серйозні наміри що до поїздки.
3. Купити квиток на потяг, автобус, блаблакар, чи що вам до вподоби. Якщо їдете власним авто – то можна скооперуватись з колегами.
4. Приїхати у Кам’янець, розважатись у компанії блогерів, гуляти містом, слухати екскурсоводів, та без упину знімати все, що бачите.
5. Опублікувати мінімум 1 (один) репортаж протягом тижня після повернення. Можна і не один репортаж, якщо буде бажання 🙂
АНБ-Україна надішле запрошення обраним блогерам. До речі, не дуже важливо, чи багато підписників у вашого каналу чи переглядів у ваших постів. Ми забезпечимо аудиторію для ваших репортажів, якщо вони будуть вдалими.
А якщо я не блогер, або не отримав запрошення, або не можу поїхати в ці дати?
Лайк-репост і отето всьо – покажіть цей анонс своїм друзям, можливо вони мають бажання і можливість поїхати.
І їдьте самостійно, коли вам зручно – не пошкодуєте 🙂 Кам’янець того вартий.