Game of Thrones. Хотите посетить места съемок?

Хотя я сам не поклонник Игр Престолов – отсмотрев первый сезон, когда он только вышел, я только к концу начал отличать внешне только одного персонажа мужского полу (кроме карлика, конечно), и ему тут же отрубили (только) голову. Я расстроился. А потом вышли еще сезоны, и я понял, что придется пересматривать первый для того, чтобы вспомнить – и забил.
Но многие мои друзья смотрят, фанатеют и я не мог пройти мимо такого материала.
Я понимаю, что перевод я сделал так себе, тем более я не всегда понимаю, о чем идет речь, но я старался для вас 🙂 Можете поправлять.
Для желающих в конце есть ссылка на оригинал.

Перевод не на русский, а на украинский – пусть наши соседи с русскоязычной челюстью обойдутся.

Итак, Game of Thrones, где какие сцены снимались и что вы там сможете увидеть, когда поедете, начинаем:

Храм Мусендена і пішохідний пляж, Ірландія

Драконьон, Блеквотер Бей
Зображення від ShaunTurner

Ви можете впізнати цей пляж як будинок Драконьє, місце попередження Таргарієнса, де Стенніс Баратхон і задумав свою (дуже невдалу) ідею про Залізний Трон. Мелісандр спалив старих богів на березі цього пляжу.

У реальному житті Downhill Beach не оточує Dragonstone, а скоріше є «вишуканими руїнами XVIII століття» храму Мусендена.

The Dark Hedges, Ірландія

Kingsroad

Зображення компанії Spumador

Шанувальники шоу миттєво визнають "The Dark Hedges" як "Kingsroad", вражаючу алею, що прямує на північ від King’s Landing, де Арія уникає небезпеки, маскуючи себе хлопчиком у другому сезоні.

Територія, яка оточує "The Dark Hedges", також служила місцем розташування багатьох важливих сцен впродовж усіх сезонів, таких як Замок Чорний, Вінтерфелл та сімейна лавка Старка.

Стежка бука була висаджена сімейством Стюарт, власниками сусіднього будинку "Грацій Хілл", в 18 столітті як спосіб вразити будь-кого, хто її відвідав. Якщо ви плануєте поїздку в "The Dark Hedges", будьте обережні: місцеві перекази попереджають, що дорога буків є місцем охоти Сірої Леді, яка мовчазно чекає на вас в сутінках лісу.

Зафра Замок, Гвадалахара, Іспанія

Башта радості

Зображення Амадео А.В.

Зафрійський замок відомий місцевим жителям як "the Fortress of Spain’s Siberia". Незважаючи на те, що ви можете знати про Іспанію, ця зона зимою дуже холодна. Зафрійський замок був побудований у 12-му або 13-му столітті і залишається єдиною структурою за милі в будь-якому напрямку.

В Іграх Престолів замок Зафр служить баштою радості, надзвичайно важливою ділянкою, де молодий Нед Старк зіткнувся з легендарним сером Артуром Дейном у послідовності флешбеків під час шостого сезону, про порятунок свєї сестри Люени після повстання Роберта.

Друга поява вежі веселощів у шостому сезоні, засвідчена очима Бена Старка, показала справжнє походження Джона Сноу. Його спадщина Таргаріна ще не підтверджена в серії книг, але, можливо, коли нарешті вийдуть "Вітри зими" , ми побачимо, як це припущення стає реальністю. Відвідайте Іспанію, щоб побачити замок Зафро та багато інших місць у цьому списку.

Grjótagjá Cave, Iceland

Jon Snow and Ygritte’s Love Cave

Зображення Райана С Слімака

Гриотагська печера була створена тріщиною, яка простягається глибоко в землю, нагріваючи воду всередині і створюючи туманну пару протягом значної частину року.

Це магічне, віддалене місце було ідеальним місцем для найскладнішої сцені в третьому сезоні, коли Джон Сноу та Йгріте нарешті отримали інтимні стосунки. Хоча відносини пари трагічно закінчилися на шоу, екранна хімія перетворилася на реальний зв'язок акторів Кіт Харінгтон та Роуз Леслі.

Любителі гри Престолів, які планують відтворити на собі романтичну сцену Джона Сноу та Йгріте в гарячих джерельних ваннах, повинні пам'ятати, що печера відкрита для публіки.

Жирона, Каталонія, Іспанія

Браавос
Зображення Joan_bautista

Ці середньовічні арки та кам'яні вулиці ви бачили як вулиці Браавос протягом шостого сезону, були фактично містом Жирона в Іспанії. Розташований всього за годину на північ від Барселони, місто повністю підтримує GOT-inspired туризм, пропонуючи різні пішоходні тури найвідоміших місцях.

Plaça dels Jurats в Жироні це відкритий театр Braavos в епізоді 5.

Girona Cathedral

Sept of Baelor

Зображення Joan_bautista

Незважаючи на те, що місто Браавос знімалося в Жироні, тут також знімали столицю Вестерса через Узбережжя (Westeros across the Narrow). У фільмі будівля собору була трагично знищена в фіналі сезону, сам собор залишається недоторканним – будьте впевнені, що його руйнування було просто продуктом чудового CGI.

Відвідувачі собору будуть приголомшені тим, наскільки він насправді є величезним. Собор з найбільшім готичним нефом служить місцем Римо-католицької єпархії в Жироні. Будівля собору є найбільш сфотографованою структурою в місті, і є прекрасним кінцевим пунктом для вашого туру Game of Thrones Girona.

Dubrovnik, Croatia

King’s Landing

Зображення Брендана ван Сона

Столицю міста Вестерс після першого сезону, команда серіалу шукала довго та наполегливо, щоб знайти місце, яке найкращим чином підходить, і знайшли розташувавшись у найвідомішому туристичному центрі Хорватії. Зйомки сцін в місті Дубровник будуть моментально ідентифікуватися глядачами, так як більша частина міста функціонувало як частини King Landing.

Багато набоїв було розстріляно уздовж вулиці Святого Домініка, дедалі брудні бачення Хал Дрого були в Мінхетській вежі (Будинок нежиті), а напружені обміни під час битви під Блеквотертом були зняті вздовж високих кам'яних стін, які оточують місто.

Як безстрокова битва між ланністерськими силами та армією Денеріса, здається, неминучєю у сезоні 7, так само немінуче ви побачити більше кровопролиття та страждань на вулицях та будівлях Дубровника. Коли ви відвідаєте Дубровнік, драма та трагедія серіала будуть негайно контрастовани спокоєм ландшафту – кам'яні скелі та ніжні хвилі Адріатичного моря стануть ідеальним місцем для шикарного відпочинку.

Продовження сьогодні о 14:00! (тут з'явиться посилання на другу частину).

Hasta la próxima, amigos!
Así que venceremos!

Еще мои площадки:
https://t.me/askaternoy – мой канал в Telegram
http://asket.dreamwidth.org/
https://www.facebook.com/askaternoy
https://site.ua/asket/
http://asketua.livejournal.com/
https://www.instagram.com/askaternoy/

Если у вас появилось непреодолимое желание добавить меня в друзья, тыц сюда. :))))
Дорогие гости! Дабы не быть забанеными сразу и не бегать потом с траурными воплями про плохого меня, большая просьба перед написанием первого каммента потратить чуток времени и прочесть верхний пост и правила а в нем, что, несомненно, послужит делу
взаимопонимания и пресечения ненужных обид. Заодно узнаете, кто я и почем почему. Сердечное спасибо!

7 Replies to “Game of Thrones. Хотите посетить места съемок?”

    • a_s_k_e_t

      Я предупреждал 🙂 Очень тяжело переводить, когда не понимаешь, что, например, такое King Landing. Место посадки королей? Или имя собственное – и такого полно. Ну и не надо было, откровенно говоря, браться за украинский, все-таки я его не знаю настолько досконально, как русский. Но чего-то решил попробовать. Видимо таки зря 🙂 Ну, читайте оригинал или смотрите фото 🙂

Добавить комментарий

Войти в один клик через соцсеть: