Навіщо тобі партія, або що означає бути в партії?

(Версия на русском ниже)

Останнім часом потік бажаючих вступити в партію “Демократична Сокира” різко збільшився, у зв’язку із цим – невеликий пост на тему “Що означає бути в партії?”.

Частина перша: для чого люди об’єднуються в партію? Люди об’єднуються в партію, щоб піти у владу і там перебудовувати країну за своїм образом і подобою баченням. Для всього іншого є громадські організації та гуртки з вишивання бісером.

Тому в партію об’єднуються абсолютно різнопланові люди, для роботи над спільною метою. Ці люди можуть не любити один одного до відрази і мати різні погляди на деякі питання. Але вони при цьому разом працюють над досягненням поставлених цілей.

Часто виходить так, що люди з розмаху пірнають у партію, як у гірську річку, і після певного букетно-цукеркового періоду починають лунати зойки: ой, цього я терпіти не можу, а ось цей пункт програми несумісний із моїм особистим моральним кодексом, а тут не те, а тут не моє. Хлопці, навряд чи ви знайдете ідеальну партію, де програма ідеально чітко збігається з вашим баченням, а ваші однопартійці – суцільні котики та бубочки. Але базово партія повинна відповідати вашим поглядам.

“ДемСокира” – УВАГА! – праволіберальна політична сила. Що це таке – у нашому відео https://www.youtube.com/watch?v=Qg1ds1rrkFw&t=5s

Перед тим, як приєднуватися, спершу задайте собі питання: а чи точно воно вам треба?
Зараз, після виборів, люди на емоціях. Думають, що за короткий час можно зробити шаленi реформи, треба тільки мати бажання це зробити (збудуємо нову країну). Але це зовсім не так.

Отже, якщо відповідь “так” – уважно вивчіть на сайті кожен пункт нашої програми та список активу. Поставте нам запитання (писати на офіційну сторінку в ФБ). І якщо вже вирішили приєднуватися, то потім не нарікайте ні на кого.

Партія – це не для погратися і піти, не клуб за інтересами, це серйозна і важка робота багатьох людей для досягнення спільної мети.

Пам’ятайте: встановивши партійну рамку на аватар у ФБ, ви тепер виглядаєте, як представник партії. І коли ви встряєте в політичні або інші срачі і ведете себе неадекватно… ну, самі розумієте. З іншого боку ми, звичайно, не в змозі і не в праві керувати мозком і діями тридцяти тисяч прихильників, тож якщо вам у коментах нечемно відповів хтось із рамкою “ДемСокира” – не треба ображатися на партію загалом. Офіційну думку партії з будь-якого питання ви можете отримати у приватному повідомленні сторінці.

Друга частина – ступінь вашої участі в партії (за наростанням, залежить від вашого бажання і можливостей):

1) Бути прихильником партії та голосувати за неї на виборах.

2) Репости, лайки, онлайн-голосування та флешмоби, допомога у відповідях на питання бажаючих дізнатися про партію більше. Кожен репост економить від 10 до 50 доларів на рекламу. Кожен флешмоб – це плюс сотня осіб, які дізнаються про проблему, кожне голосування – це наша людина в складі НАБУ/Мінвета тощо.

3) Вивісити банер партії у себе на балконі та пояснювати сусідам, що це і навіщо. Прикріпити партійний прапор і (або) наліпку на автомобіль (coming soon), наклеїти стікер у під’їзді тощо.

4) Брати участь в акціях “ДемСокири” у своєму місті (до слова, це не ті акції, які ви звикли бачити по телевізору. Це весело і зі смаком).

5) Зареєструватися як волонтер у місцевому осередку партії (або в київському, якщо немає місцевого) і допомагати партії або за своєю спеціальністю, або іншою працею: наприклад, розклеюванням плакатів на вулиці, телефонуванням людям – чим попросять у штабі.

Якщо ви заповните анкету на сайті й залишите свої координати, ми будемо надсилати вам нагадування про наші акції на зазначені контакти.

Зрештою, незалежно від вищесказаного, ви можете допомагати партії донатом, адже тільки на ваші пожертви й існує “ДемСокира”, у якій немає і не буде свого олігарха.

Також ви можете купити в нашому магазині футболки, худі, сумки та інші сувеніри із символікою партії.

Ніяких книжечок “Член партії з 1918 року” і нагород за вислугу років у нас не передбачається. Але! Незабаром вийде додаток, у якому кожен активіст зможе голосувати за рішення партії.

Сподіваюся, цей текст допоможе вам прийняти серйозне рішення й уникнути непотрібних розчарувань. Приєднуйтесь до нас, щоб разом будувати незалежну Україну, але не кажіть, що вас не попереджали…

Усі необхідні посилання:
Телеграм-канал новин – https://t.me/demorda
Телеграм-канал для дій – https://t.me/DemS0kyra
Програма партії – https://sokyra.party/ua/programa-demokraticnoi-sokiri
Ютуб-канал –
https://www.youtube.com/c…/UCmjfQjsQAWGtSYzD7UQbLmg/featured
Донат – https://donate.sokyra.party/
Інстраграм (життя штабу з середини) – https://www.instagram.com/demsokyra.party/

======================================= версия на русском ======================================================
В последнее время поток желающих записаться в партию Демократична Сокира резко увеличился, в связи с этим – небольшой пост на тему – что значит быть в партии.

Во-первых хочется сказать, для чего люди объединяются в партию. Люди объединяются в партию для того, чтобы пойти во власть и там перестраивать страну по своему образу и подобию (зачеркнуто) видению. Для всего остального есть ГО и кружки по вышиванию бисером.

Поэтому в партию объединяются совершенно разноплановые люди, для работы над общей целью. Эти люди могут не любить друг друга до отвращения и иметь разные взгляды на некоторые вопросы. Но они, при этом, вместе работают над достижением поставленных целей.

Часто получается так, что люди с размаху буквально вбегают в партию, как в горную реку и через некоторый букетно-конфетный период начинают раздаваться крики – ой, этого я терпеть не могу, а вот этот пункт программы несовместим с моим личным моральным кодексом. Ребята, вряд ли вы найдете идеальную партию – где программа четко совпадает с вашим видением, а ваши однопартийцы – сплошь котики и бубочки. Поэтому перед тем, как присоединяться к партии сперва задайте себе вопрос – а точно ли оно вам надо? А потом внимательно изучите каждый пункт программы и список актива. Задавайте вопросы, в случае Д7 – желательно министрам, и желательно профильным. И если уж решили присоединяться, то потом не пеняйте ни на кого.

Партия – это не для поиграться и уйти, не клуб по интересам, это серьезная и тяжелая работа многих людей для достижения общей цели.

Помните – установив партийную плашку на аватар в ФБ вы теперь воспринимаетесь как партия. И если вы где-то что-то не так сказали или пошутили, тут же будут говорить, что ДемСокира облажалась. Это большая ответственность.

Вторая часть – степень вашего участия в партии (по возрастающей, зависит от вашего желания и возможностей):
1) Быть просто сторонником партии и проголосовать за нее на выборах.
2) Помогать распространять в ФБ материалы с официального сайта, и ФБ страницы партии, отвечать на вопросы желающих узнать о партии больше или переправлять их к нужному человеку.
3) Вывесить баннер партии у себя на балконе и объяснять соседям что это и зачем. Прикрепить партийный флаг и (или) наклейку на автомобиль (coming soon)
4) Участвовать в акциях ДемСокиры у вас в городе.
5) Зарегистрироваться как волонтер в местном отделении партии (или в киевском, если нет местного) и помогать партии либо по своей специальности, либо иным трудом – например, расклейкой плакатов на улице, обзвоном или переноской тяжестей.

Если вы заполните анкету на сайте и оставите свои координаты, мы будем присылать вам напоминания про наши акции на указанные контакты.

Ну и независимо от вышесказанного, вы можете помогать партии донатом, ведь только на ваши пожертвования и существует ДемСокира, у которой нет и не будет своего олигарха.

Также вы можете купить в нашем магазине футболки, регланы, сумки и другие сувениры с символикой партии.

Никаких книжечек – “Член партии с 1918 года” и наград за выслугу лет, у нас не предусматривается.

Надеюсь, этот текст поможет вам принять серьезное решение и избежать ненужных разочарований.
Присоединяйтесь к нам, чтобы вместе строить независимую Украину, но не говорите, что вас не предупреждали…

Все необходимые ссылки вы можете найти в этом посте: https://isn.page.link/ewSH

Удачи!

Добавить комментарий

Войти в один клик через соцсеть: