Як Мадуро до Гройсмана приїжджав

Доброго дня. Почнемо. Але спершу забіжімо за фінал. Чому? Бо не встигла акція ДемСокири закінчитися, а вже уся країна будує свої версії того, що сталося, як саме сталося і навіщо. Дехто каже, що ми вимагали відставки Гройсмана, дехто – що ми копали під Порошенка, хтось називав нас агентам АП, а один канал взагалі втратив здоровий глузд і розповів, що ми вимагали збільшити ціни на газ.

Тому пропоную вислухати все з перших вуст.

Взагалі, хто був на акції або читав текст Антона Швеця, той вже знає, але повторю декілька тез, доповнивши своїми.

Хтозна коли, але наш Прем’єр вирішив де-факто стати соціалістом, тобто популістом. Він почав роздавати гроші платників податків – наші з вами гроші – на соціальні програми, замість того, аби розвивати бізнес, котрий власне і заробляє для країни ці гроші. Дійшло до того, що доля соціальних виплат у новому бюджеті сягнула майже половини усіх витрат. Демократична Сокира, як праволіберальна партія не проти соціальних програм, але вважає, що перш ніж роздавати гроші нужденним, слід ці гроші заробити. Про це говорить наш бог Р’Глор та здоровий глузд. А хто намагався йти тим шляхом, який пропонує нам зараз Гройсман, той закінчував там, де зараз знаходиться країна Венесуела, де такий самий “експеримент” її президента Мадуро завершується просто зараз тотальним вимиранням населення, котре просто фізично не в змозі  донести до магазину досить грошей, щоб купити бодай скибку хліба. Просто тому, що грошей для цього необхідно кілька сотень кілограмів. І так – це та сама Венесуела, країна, що посідає друге чи третє місте у світі за обсягами власної нафти та газу.

Ми не знаємо, чому Гройсман вирішив йти хибним шляхом Мадуро – чи в нього здох улюблений хом’ячок і він став дуже сентиментальним, чи, як кажуть злі язики, дідько підмовляє його зайняти місце Порошенка і таким чином підняти собі рейтинг, чи є ще якісь фактори, нам невідомі, проте експериментувати із цілою країною задля чого завгодно, але з відомим фіналом ДемСокира вважає неприпустимим.

Останньою краплею було невиконання розумних вимог МВФ – і зовсім не про підвищення цін на газ, як спромігся вказати один зовсім недолугий канал, МВФ ніколи не ставить жорстких вимог. Їм досить, щоб бюджет був не надто збитковим і для цього в нас крім підняття ціни на газ було декілька шляхів. Це і ринок землі, й вилучення зі схем продажу газу фірм-прокладок Фірташа, і ще дещо. Але пан Гройсман не зробив нічогісінько з цього, тому яким шляхом він збирається задовольняти комісію МВФ, я не хочу навіть уявляти. До речі, вилучити прокладки Фірташа Гройсмана просив сам уряд США, чого він майже ніколи не робить. А Гройсман поклав на них свого товстого і цього йому вже ніхто й ніколи не пробачить. Тобто він фактично перекреслив свою політичну кар’єру на майбутнє, проте це вже не наш клопіт.

Отож, ДемСокира вирішила нагадати пану Гройсману, або вказати, якщо він не дуже зрячий, що ми не дамо заради його персональних проблем пожертвувати Україною, та ще й у той момент, коли путін тільки й чекає нашого послаблення. А економіка – це зброя номер один в сучасних війнах. Ні, ми не вимагаємо усунути прем’єра – вибори на носі. Ні, ми не копаємо під Порошенка – скоріше навпаки, не даємо Гройсману копати під нього. Тим більше, ми аж ніяк не за підвищення цін на газ – ми за повне усунення від газового корита олігархів, вільний ринок газу та конкуренцію, котра дасть користувачеві можливість обирати найбільш вигідного для нього оператора – як зараз ви обираєте інтернет-провайдера .

Отаке. Дякую, що подужали такий великий текст. І далі, як завжди – слайди!

 

Для підтримки колеги до Володимира Борисовича Гройсмана прибув Нікола́с Маду́ро Мо́рос — президент Венесуели.
Позаду нього хтось повісив плакат “Соціалізм не працює”, але Ніколас  взявся довести присутнім, що працює, ще й як.


Ні, це не обурені активісти пішли з мітингу, це Президент Мадуро вирішив провести практичний клас з соціалізму.

Активісти стали в рядочок та стали передавати пакети із сіллю, що її купив Мадуро з нагоди перебування в Україні.

Соціалізм наступає дуже швидко – погляньте, що робить ще щойно гідний чолов’яга у білому справа на фото.

До речі, дуже дякуємо усім, хто всупереч тяжким умовам та початку робочого дня, зміг прийти та підтримати наші вимоги до Прем’єр Міністра Гройсмана. Ви – найкращі! Пишаємось вами!

З пакетів солі починають будувати трибуну.

Не складно помітити ознаки соціалістичного способу будування.

А ось і “несун”!

 Мадуро розповідає, що в його країні майже ніхто не працює – це не потрібно. Взагалі робочі часи з 12-ї до 15-ї години, та перерва 3 13-ї до 14-ї. Премії за прибуття на роботу та вихід на пенсію разом із повноліттям.

Гроші в Венесуелі взагалі нікому не потрібні, досить відкрити кран і звідтіля течуть гроші – євродолариСША.

– Як я міг не приїхати? – Каже Мадуро. Я майже закінчив будувати соціалізм у своїй країні, як почув, що в Україні є людина, що повністю розділяє мої погляди. Але його цькують люди з сокирами. Тому я й приїхав підтримати його. Хіба ж я міг вчинити інакше?

  Десь нишпорять журналісти.

Яка така сіль?! Не брав, не бачив! І взагалі соціалізм – все спільне.

Так чи інакше, але ж трибуну відбудували.

Президент не приїхав до нас з порожніми руками. Він привіз ноу-хау – талони на талони.

Та почав роздавати усім охочим. Але лише один аркуш в одні руки.
 Президент охоче фотографувався з усіма бажаючими.
   Дехто показував ксиви й вимагав дати вдвічі більше талонів.

 Дехто почав скупати талони поштучно.
Тим часом президент продовжує свій виступ.
Розповідає, що він розв’язав проблему тарифів в крайні раз та назавжди – тарифів більше немає, все на шару. Хіба що по талонах.

Цікаво, що вкладає до вух Президента Мадуро сумно відомий Юрій Гудименко. Лишень погляньте  на очі Мадуро.

     Час до селфі.

 

Соціалізм продовжує свій рух – пішла фарцовка. Незнайоме слово? Вітаю, вам не більш як 35 🙂


Соціалізм – він дуже файний із зовні.

 Його так і хочеться спробувати.

Це – не наш.

 Кого я бачу! Макс “Сам” Нефьодов. Ажно цілий заступник міністра економіки!

Знайомство.

Макс обіцяв передати наші вимоги, які Антон Швець сформулював дуже просто – усунути Фірташа та інших від газової годівнички та підтримати закон про ПнВК. Нам цього досить. Для початку. Прапор Венесуели на фоні – це випадковість.

Макс та рука Сокири. Майже назва для фільму.

  

Як будували при соціалізмі дехто ще пам’ятає, іншим – ось. Це зверху поклали пачку сірників і конструкція не витримала.

А вдячні громадяни миттєво розтягнули дефіцит по власним коміркам. Тому що власне – воно власне. Навіть при соціалізмі.
(Вступайте до єдиної праволіберальної партії України – Демократичної Сокири. Ми їх всіх порубаємо!)

Ось так Мадуро у паніці прикриває сракою “не” на плакаті.

Наприкінці акції харизматична фігура Мадуро привернула увагу літньої жінки, яка почала жалітись йому на якісь негаразди й прохати допомогти.


Так, це теж залишки соціалізму, яких у нас ще вистачає. Мабуть, ви вважаєте, що ми без совісті та честі приколюємося над немічною жінкою, але це не так. Наш чарівний Максим Діжечко не тільки вміє блискуче виконувати ролі Президента Мадуро та Орка Анафема, але ще і є одним з керівників та засновників Юридичної Сотні Майдану і взагалі дуже щира та добра людина. Він залишив жіночці свій номер телефону та обіцяв безкоштовно допомогти.

 Тим часом під кабміном ДемСокира показово згортала соціалізм. Маємо надію, що назавжди.

На цьому все. Не пропускайте наших акцій – по-перше, це цікаво. По-друге – це корисно для держави та вас.
Ну і це достатньо простий шлях стати причетним до змін в Україні й принести користь.
А ще – побачити себе по телеку та в репортажах в інтернеті.
Чекаємо!
Ваша Демократична Сокира!

Добавить комментарий

Войти в один клик через соцсеть: